Dla Pań

Dla Pań

Ladies latino

Latino Solo jest dedykowany kobietom, które pragną nauczyć się tańczyć nie mając partnera. Poznając różne kroki oraz ucząc się ciekawych choreografii nabieramy pewności siebie, a jednocześnie ćwiczymy swoje ciało.

Zajęcia obejmują tańce takie jak: salsa, samba, cha cha, rumba, jive.

Latino to gorące rytmy, miłość, namiętność i taniec, ale przede wszystkim dobra zabawa!

 

 

CENA abonament miesięczny 100 zł  (spotkanie trwa 1 godzinę)

 

Sexy Dance

Z angielskiego słowo „sexy” oznacza seksowny, ale możemy również je przetłumaczyć jako pociągający, apetyczny, kusicielski, zalotny, kokieteryjny, frywolny, kuszący, zmysłowy, bezpruderyjny czy nawet wart grzechu. Wszystkie te cechy ma w sobie każda z nas, a te zajęcia są po to by tę kobiecość i zmysłowość wyrazić w pełni!

Nauka tak zwanych „kocich ruchów” łączy w sobie elementy różnych stylów tańca takich jak show dance, burleska, tańce latino, taniec brzucha, twerk, jazz czy taniec współczesny. Dzięki tej różnorodności każde zajęcia są niepowtarzalne, niektóre dynamiczne i pełne ekspresji, a niektóre kuszące i zalotne. Na pewno każda znajdzie coś dla siebie.

 

 CENA abonament miesięczny 100 zł  (spotkanie trwa 1 godzinę)

 

Latino Mama i Córka

Zajęcia rodzinne 🙂 na takie zajęcia zapraszamy mamy ze swoją/swoimi córkami. Na zajęciach tańczymy solo układy choreograficzne do muzyki latino.

Zajęcia trwają godzinę i jest to wspaniale spędzony wspólnie czas w tym naszym zabieganym świecie, gdzie na nic nie ma czasu.

 

 

CENA abonament miesięczny 100 zł