Zajęcia Solo

Zajęcia Solo

Ladies latino

Latino Solo jest dedykowany kobietom, które pragną nauczyć się tańczyć nie mając partnera. Poznając różne kroki oraz ucząc się ciekawych choreografii nabieramy pewności siebie, a jednocześnie ćwiczymy swoje ciało.

Zajęcia obejmują tańce takie jak: salsa, samba, cha cha, rumba, jive.

Latino to gorące rytmy, miłość, namiętność i taniec, ale przede wszystkim dobra zabawa!

Zajęcia odbywają się w środę o godz. 18:00 (gr.zaawansowana) i w piątek o godz. 19:00

 

Sexy Dance

Z angielskiego słowo „sexy” oznacza seksowny, ale możemy również je przetłumaczyć jako pociągający, apetyczny, kusicielski, zalotny, kokieteryjny, frywolny, kuszący, zmysłowy, bezpruderyjny czy nawet wart grzechu. Wszystkie te cechy ma w sobie każda z nas, a te zajęcia są po to by tę kobiecość i zmysłowość wyrazić w pełni!

Nauka tak zwanych „kocich ruchów” łączy w sobie elementy różnych stylów tańca takich jak show dance, burleska, tańce latino, taniec brzucha, twerk, jazz czy taniec współczesny. Dzięki tej różnorodności każde zajęcia są niepowtarzalne, niektóre dynamiczne i pełne ekspresji, a niektóre kuszące i zalotne. Na pewno każda znajdzie coś dla siebie.

Zajęcia odbywają się w środę o godz. 20:00

 

Latino Mama i Córka

Zajęcia rodzinne 🙂 na takie zajęcia zapraszamy mamy ze swoją/swoimi córkami. Na zajęciach tańczymy solo układy choreograficzne do muzyki latino.

Zajęcia trwają godzinę i jest to wspaniale spędzony wspólnie czas w tym naszym zabieganym świecie, gdzie na nic nie mamy czasu.

 

Zumba

Zumba jest rodzajem dynamicznego tańca, który skutecznie spala kalorie. Trening zumby pozytywnie wpływa na umysł i ciało. Na zajęciach można zapomnieć o codziennej rutynie, a wyzwolić z siebie skrywane pokłady energii. Zumba to aktywność dla każdego, warto z niej skorzystać. Poznaj zalety tego tańca.

Zajęcia odbywają się w piątek o godz. 18:00

 

Broadway, Jazz, Burleska

Zajęcia Broadway jazz z elementami burleski zostały przygotowane z myślą o paniach, które chciałyby
poznać szeroki repertuar taneczny opierający się na technice Broadway jazz. Zajęcia składają się z
kompleksowej rozgrzewki, ćwiczeń technicznych, kombinacji różnych kroków tanecznych, budowania
choreografii i relaksacji. Świetnie wpływają na koordynację ruchową, przyśpieszają spalanie kalorii,
rozwijają pamięć ruchową i poczucie rytmu. Dodatkowo podczas zajęć wszystkie panie mogą
wyzwolić w sobie kobiecość, co dodaje pewności siebie i wpływa pozytywnie na samoocenę.

Zajęcia odbywają się we wtorek o godz. 20:00

Joga

Joga poprawia wiele aspektów ludzkiego życia. Przede wszystkim, jak każda aktywność fizyczna, joga powoduje polepszenie naszej wydolności, możliwości kondycyjnych, a zwłaszcza wpływa pozytywnie na elastyczność, gibkość ciała, także jego siła.

W miarę rozwoju w praktyce jogi stajemy się bardziej świadomi własnego ciała i jego możliwości. Ponadto efekty jogi to także zwiększenie świadomości własnego oddechu, bowiem rytm oddychania jest jedną z kluczowych zasad prawidłowego praktykowania tego rodzaju aktywności.

Odpowiedni sposób oddychania podczas wykonywania różnego rodzaju pozycji w jodze może po pierwsze zdecydowanie ułatwić nam ułożenie ciała, ale i pozwala nam się lepiej zrelaksować. Tak, zrelaksować, bowiem kolejnym efektem „ubocznym” stosowania jogi jest uspokojenie, wyciszenie naszej psychiki.

Joga to swego rodzaju świadomy relaks połączony z praktyką uważności – dotyczącej ciała, oddechu, a także myśli i emocji. Skupiając się na swoich myślach, odczuciach pojawiających się w trakcie sesji jogi, można odciągnąć uwagę od codziennych zmartwień i problemów, i choć przez tę chwilę być „tu i teraz”

Zajęcia odbywają się w niedzielę o godz. 18:00

 

Koszt: 100 zł miesięcznie (za cztery spotkania) lub 180 zł miesięcznie (za 8 zajęć w miesiącu). Jeden karnet na wszystkie zajęcia.