Kurs tańca towarzyskiego

Taniec towarzyski jest to dziedzina tańca uprawiana od XX wieku, wywodząca się z tańców salonowych. Poszczególne tańce różnią się pochodzeniem, charakterem, schematem ruchów oraz muzyką. Jest to dyscyplina sportowa zajmująca się tańcami wykonywanymi kiedyś na salach balowych, a obecnie na zawodach organizowanych przez Międzynarodowy Związek Tańców Towarzyskich. W Polsce Polskie Towarzystwo Taneczne (PTT) istnieje od 50 lat.
Na kursach organizowanych przez Szkolę Tańca Szumidance realizowany jest Światowy Program Taneczny, czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne w życiu codziennym.
Kurs Tańca Towarzyskiego
Nauką będą objęte tańce standardowe – walc angielski, tango, walc wiedeński, na wyższych poziomach foxtrot i quickstep, tańce latynoamerykańskie –  cha-cha, a na wyższych poziomach można dodać jive, samba, rumba i paso-doble, oraz tańce użytkowe – disco samba, disco swing i rock&roll
Kursy tańca towarzyskiego najbardziej z wszystkich przydają się w praktyce.
Strój: obuwie zamienne, strój wygodny – tak by mogli Państwo swobodnie tańczyć. O szczegółach poinformuje instruktor na pierwszych zajęciach.

Nowe kursy tańca:

 Kurs podstawowy 16.IX. 19:00 gr. I i 19.IX. 19:00 gr II
Kurs średnio-zaawansowany 16.IX. 20:30
Kurs zaawansowany 19.IX. 20:30
Kurs hobby 18.IX. 20:00

CENA 250,00 za kurs (10 spotkań po 1,5 godziny)

https://www.facebook.com/SzumidanceSzkolaTanca/