Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

       Lekcje tańca towarzyskiego przynoszą dzieciom wiele radości i zadowolenia z samych siebie. Podczas nauki najmłodsi poznają zarówno kroki tańców standardowych, jak i latynoamerykańskich. Z tego względu plan nauczania musi zostać właściwie skomponowany – w taki sposób, aby z upływem czasu ćwiczyć coraz trudniejsze figury. Zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci oprócz rozwijania koordynacji ruchowej pozytywnie wpływają na charakter pociech – wzmacniają poczucie własnej wartości, uczą współpracy, dążenia do wyznaczonego celu, wytrwałości oraz obycia ze sceną. Kurs jest tylko wstępem do rozpoczęcia wspaniałej przygody z tańcem, poprzez możliwość wzięcia udziału w prestiżowych pokazach i turniejach. Serdecznie zapraszamy do zapisów na taniec towarzyski dla dzieci w Szumidance w Mińsku Mazowieckim. Nasi doświadczeni instruktorzy sprawią, że każda lekcja będzie nie tylko dobrym treningiem, ale także znakomitą zabawą, która zachęci najmłodszych do dalszych działań.

Zajęcia odbywają się w środy godz. 16:30

     

      Hip Hop /m.in. old school, popping, house, locking, waacking/. Nauczycie się wykonywać znane na całym świecie ruchy z każdego stylu hiphopowego, razem z ich oryginalnymi nazwami, a także ciekawe „smaczki” prosto z videoklipów. Nie zabraknie również elementów breakdance, contemporary a także floor work dla pełniejszego rozwoju młodego tancerza.

Zajęcia odbywają się we wtorki godz. 18:30 dla dzieci 7-12 lat i o 19:30 dla młodzieży

 

     Akrobatyka od zarania dziejów uprawiana była przez ludzi. Jest to dyscyplina, która rozwija w dzieciach koordynację ruchową i zdolność rytmicznego poruszania się. Poprawia zwinność i gibkość. Akrobatyka to zajęcia dla dzieci, które polegają na wykonaniu układów i różnych ciekawych figur. Dzieci zaczynają od elementów zabawowych, czasami relaksujących. Jednak stopniowo wprowadzane są ćwiczenia rozciągające, które rozluźniają i wyciszają maluchy oraz ćwiczenia siłowe, które uwalniają energię i emocje. Akrobatyka świetnie rozwija cechy motoryczne, co powoduje, że uprawianie tego sportu może stać się wstępem do każdej innej dyscypliny.

Zajęcia odbywają się w soboty o godz.

09:00 Akrobatyka 4-5 lat od podstaw
10:00 Akrobatyka gr. Średnio-zaawansowana dla dzieci 4-7 lat
11:00 Akrobatyka gr. Średnio-zaawansowana dla dzieci 8-13 lat
12:00 Akrobatyka od podstaw dla dzieci 6-7 lat
13:00 Akrobatyka od podstaw dla dzieci 8-13 lat

 

Koszt: 100 zł miesięcznie (za cztery spotkania) lub 180 zł miesięcznie (za 8 zajęć w miesiącu). Jeden karnet na wszystkie zajęcia.

 

Zgłoszenia na zajęcia prosimy kierować pod nr tel. 607 573 255
Zapraszamy również na naszego fanpage
https://www.facebook.com/SzumidanceSzkolaTanca/