Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

       Lekcje tańca towarzyskiego przynoszą dzieciom wiele radości i zadowolenia z samych siebie. Podczas nauki najmłodsi poznają zarówno kroki tańców standardowych, jak i latynoamerykańskich. Z tego względu plan nauczania musi zostać właściwie skomponowany – w taki sposób, aby z upływem czasu ćwiczyć coraz trudniejsze figury. Zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci oprócz rozwijania koordynacji ruchowej pozytywnie wpływają na charakter pociech – wzmacniają poczucie własnej wartości, uczą współpracy, dążenia do wyznaczonego celu, wytrwałości oraz obycia ze sceną. Kurs jest tylko wstępem do rozpoczęcia wspaniałej przygody z tańcem, poprzez możliwość wzięcia udziału w prestiżowych pokazach i turniejach. Serdecznie zapraszamy do zapisów na taniec towarzyski dla dzieci w Szumidance w Mińsku Mazowieckim. Nasi doświadczeni instruktorzy sprawią, że każda lekcja będzie nie tylko dobrym treningiem, ale także znakomitą zabawą, która zachęci najmłodszych do dalszych działań.

Zajęcia odbywają się w środy godz. 17:00

      Taniec nowoczesny dla dzieci 7-12 lat – zajęcia z tańca nowoczesnego skierowane są do pełnych wigoru dzieci, które chciałyby uczyć się bardzo energetycznych technik jak: disco dance, funky, jazz, hip hop, taniec współczesny, czy
elementy akrobatyki. Taniec nowoczesny umożliwia uczestnikom rozwój koordynacji, poszerzenia
środków ekspresji ruchowej, wzmocnienia mięśni całego ciała i rozciągnięcia, kształtuje poczucie
rytmu. Te wszechstronne zajęcia rozbudzą pasję do tańca u każdego z uczestników!

Zajęcia odbywają się we wtorki godz. 18:00

     Broadway jazz to oferta dla młodzieży 12-17 lat zafascynowanej technikami tanecznymi prosto z teatrów
muzycznych na całym świecie. Zajęcia opierają się na wzmacniających ćwiczeniach
na wszystkie partie ciała, poznaniu techniki jazzowej przede wszystkim w stylu Broadway. Podczas
zajęć ćwiczone są również elementy akrobatyczne, co zwiększa gibkość ciała uczestników.
Dodatkowym atutem jest to, że choreografie budowane są do znakomitych przebojów ze słynnych
musicali, co podnosi atrakcyjność zajęć. Kształtują muzykalność, koordynację i sprawność ruchową.

Zajęcia odbywają się we wtorki godz. 19:00

     Akrobatyka od zarania dziejów uprawiana była przez ludzi. Jest to dyscyplina, która rozwija w dzieciach koordynację ruchową i zdolność rytmicznego poruszania się. Poprawia zwinność i gibkość. Akrobatyka to zajęcia dla dzieci, które polegają na wykonaniu układów i różnych ciekawych figur. Dzieci zaczynają od elementów zabawowych, czasami relaksujących. Jednak stopniowo wprowadzane są ćwiczenia rozciągające, które rozluźniają i wyciszają maluchy oraz ćwiczenia siłowe, które uwalniają energię i emocje.Akrobatyka świetnie rozwija cechy motoryczne, co powoduje, że uprawianie tego sportu może stać się wstępem do każdej innej dyscypliny.

Zajęcia odbywają się w sobotę godz. 10:00 (dzieci 4-7 lat) i 11:00 (dzieci 7-12 lat)

 

Koszt: 100 zł miesięcznie (za cztery spotkania) lub 180 zł miesięcznie (za 8 zajęć w miesiącu). Jeden karnet na wszystkie zajęcia.

 

Zgłoszenia na zajęcia prosimy kierować pod nr tel. 607 573 255
Zapraszamy również na naszego fanpage
https://www.facebook.com/SzumidanceSzkolaTanca/