Latino solo i Sexy dance

Zajęcia dla Pań

Latino solo i Sexy dance są to zajęcia dedykowane dla Pań. Te zajęcia to najpopularniejsza forma zajęć tanecznych wśród pań, powód jest prosty – tańcząc systematycznie zyskujesz świetną formę i piękną sylwetkę.  Na zajęciach tańczymy SOLO, więc nie będzie potrzebny nam partner. W trakcie zajęć poznasz i udoskonalisz m.in.: pracę bioder, rąk. Dowiesz się jak utrzymać sylwetkę, dzięki której będziesz dobrze się prezentować oraz czuć. A wszystko to w choreografiach tańczonych solo do niesamowitej muzyki.

Latino solo

W trakcie zajęć Latino solo poznajesz podstawy, kroki i najciekawsze przejścia tańców latynoskich: salsy, samby, cha cha cha, rumby, jive’a. Kroki ubrane są w efektowne choreografie, w których poczujesz się kobieco i po prostu wyjątkowo. Nieważne jest to czy potrafisz już tańczyć, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na parkiecie – taniec jest dla każdego. A przy okazji poprawisz sobie humor po ciężkim dniu w pracy. Poruszasz się w takt gorących, latynoskich rytmów!

Sexy dance

Chcesz poruszać się bardzo zmysłowo i emanować sexapilem? W trakcie Sexy Dance nauczysz się tańczyć, uwodzicielsko poruszać i jednocześnie zadbasz o swoją sylwetkę. Na zajęciach Sexy dance łączymy style burleski, jazzu i tańca latino. To dzięki temu każde zajęcia są niepowtarzalne, pełne ekspresji, kuszące i zalotne. Sexy dance ma na celu oswoić nas ze swoim ciałem. Nabrać świadomości ruchowej, koordynacji na szpilkach oraz wydobyć zmysłowość i emocje w tańcu.

Zajęcia Latino solo i Sexy dance prowadzi Mateusz.

Grafik

Zapisać się na zajęcia można telefonicznie lub na miejscu w recepcji:

  • tel. 518 755 845
  • ul. Dąbrówki 41B, Mińsk Mazowiecki (budynek Klubu Sportowego Masters)
  • lub przez naszą stronę.

Poniedziałek:

godz. 18:00 Latino solo gr. początkująca

Środa:

godz. 18:00 Latino solo gr. zaawansowana

godz. 19:00 Sexy dance

Zapraszamy także na naszego facebooka