Salsa, Bachata i Taniec Towarzyski dla par

Zaczynamy nowe kursy tańca we wrześniu, Salsa, Bachata i Taniec Towarzyski dla par, różne style i różne stopnie zaawansowania. Salsa i Bachata – tańce latyno-amerykańskie ostatnio królują na wszystkich parkietach tanecznych.

Salsa jest popularnym na całym świecie tańcem latyno-amerykańskim o pochodzeniu karaibskim rozwiniętym szczególnie na Kubie i w Ameryce. A więc jest Ona tańczona do muzyki również nazywanej salsą. Jest to szybki i bardzo rytmiczny taniec.

Bachata – to rodzaj muzyki i tańca, który powstał i pierwotnie ewoluował na terenach Dominikany. Tematyka piosenek jest przede wszystkim romantyczna i uczuciowa. W zasadzie najczęściej spotykane są utwory mówiące o smutku i złamanym sercu. Taniec ten jest bardzo zmysłowy.

Taniec towarzyski – forma rozrywki wywodząca się z tańców salonowych i zabaw ludowych, uprawiana od początku XX wieku. Na tym kursie tańca poznacie tańce standardowe (walc angielski, walc wiedeński i tango), tańce latyno-amerykańskie (cha cha, na kolejnych stopniach zaawansowania dojdzie rumba, samba i jive), oraz tańce użytkowe (disco samba, disco swing i rock&roll).

Salsa, Bachata i Taniec Towarzyski dla par to najlepsze zajęcia aby zapomnieć o ciężkim dniu pracy 🙂

Kurs Salsy i Bachaty trwa 8 spotkań po godzinie i kosztuje 300 zł od osoby, zaś Kurs Tańca Towarzyskiego trwa 10 spotkań po 1,5 godziny i kosztuję 350 zł od osoby.
Zapisać się można na recepcji telefonicznie 518 755 845 lub na miejscu Ul. Dąbrówki 41B, Mińsk Mazowiecki, lub przez naszą stronę.


Grafik:
PONIEDZIAŁEK:
20:00 Bachata poziom 2
20:00 Salsa w parach od podstaw

ŚRODA:
20:00 Bachata poziom 1

CZWARTEK:
19:00 Kurs tańca towarzyskiego od podstaw
20:30 Taniec towarzyski gr. Hobby

Niedziela:
19:00 Taniec Towarzyski gr. Śr-zaawansowana
Przygotowanie do Pierwszego Tańca
Lekcje indywidualne

https://www.facebook.com/Szumidance/